7 کلاهبرداری اینستاگرام که بیشتر فالوورهای اینستاگرام شما را می برد

0 Comments

گرچه سیستم عامل های اجتماعی به طور سنتی برای افراد و سازندگان محتوای کوچک مجهز شده اند، در سال های اخیر، هر دو کسب و کار و محققان محتوا گسترده تر به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن نام تجاری خود سر و سامان داده اند.

کاربران باهوش رسانه های اجتماعی، از جمله فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، توییتر و اسنپ چت، کاربران را قادر می سازند تا مارک های مربوطه خود را تبلیغ کنند، اما بدون حضور مخاطبان قابل توجه و علاقمند، چنین تلاش هایی بی فایده است.

در رسانه های اجتماعی، دستیابی به پیروان بیشتر کلید موفقیت در بازاریابی است، بنابراین همه کاربران باید از روش هایی برای گسترش افزایش فالوور اینستاگرام کل پیروی کنند. در اینجا 7 ترفند برای گرفتن نمایشگرهای بهتر و پیروان بیشتر وجود دارد.
1. یک موضوع را تعیین کنید.

اگر چه اینستاگرام معجزه هایی را برای مارک های خاصی انجام داده است که در غیر اینصورت هرگز در مرکز توجه قرار نمی گیرند، این به این معنی نیست که صرفا ارسال تصاویر تصادفی، دیدگاه های زیر و یا حتی تضمین می کند. قبل از مقابله با اینستاگرام، داشتن یک برنامه عملی، می تواند هنگام تلاش برای پیروی بیشتر، سودمند باشد.

اولین قدم با یک موضوع کلی حساب می آید که نوع محتوایی که قرار داده شده و انواع افرادی که هدف قرار می گیرند را توصیف می کند. این روش نه تنها راهنمایی برای محتوای اینستاگرام آینده ارائه می دهد بلکه همچنین به تیم های بازاریابی اجازه می دهد تا مخاطبان اصلی خود را درک کنند. علاوه بر این، می تواند از طریق پیروان که منافع مشترک دارند، به تعاملات بهتر و پیروی از کاربر و رشد طبیعی کمک کند.
2. اتوماسیون نمایش مشخصات عمومی.

ابزارهای خودکار اینستاگرام مانند SocialDrift با پشتیبانی از بسیاری از برنامه های شخص ثالث می توانند فرایند حفظ حضور آنلاین را به هیچ وجه بیش از پیش تعیین انواع خاصی از محتوا و زیرنویس ها در یک پایگاه داده برنامه ساده نکنند.

تابع مانند تجزیه و تحلیل رفتار پیرو و ارسال به موقع برنامه ریزی شده به طور قابل توجهی می تواند مردم را ایجاد محتوا و پیروان اینستاگرم تبدیل کند. با درک بسیار در دسترس بیشتر و قابلیت تست آسان از طریق اتوماسیون، پیروان Instagram بیشتر هرگز آسان تر نبوده اند.
3. با مخاطبان خود تعامل داشته باشید.

دستیابی به پیروان جدید یک چالش است، اما نگه داشتن آنها به مراتب سخت تر است. یک راه آسان برای از بین بردن مصرف کنندگان بی حوصله این است که به طور منظم مخاطب را جذب کنید. این که آیا این شامل ارسال دائمی یا فعالانه به طرفداران می شود یا خیر، اعمال بسیار تعامل کمک می کند تا یک ارتباط بهتر با پیغام کاربر ایجاد شود.

همچنین این تعاملات می تواند یک تصویر نام تجاری مثبت ایجاد کند که پیروان جدید را جذب کند. علیرغم مشورت های سازگار مورد نیاز، تلاش های تعامل می تواند هر دو را حفظ و جذب طرفداران، به دنبال یک روش بازاریابی کلی قدرتمند است. کسب و کارها فقط باید با پیروان خود رفتار کنند تا اوراق قرضه مخاطبان موجود خود را تقویت کنند و ساختارهای جدیدی را ایجاد کنند.
4. به یک برنامه رسیده باشید.

در اینستاگرام ، قوام کلید است. پست های منظم عکس و ویدئو اجازه می دهد تا پیروان یک دیدگاه صمیمی به معاملات روزانه و ارزش های شخصی کاربران مورد علاقه خود. بدون این به روز رسانی های منظم، پیروان ممکن است تصمیم بگیرند که توجه خود را در جای دیگر انجام دهند و سریعا پیگیری کنند.

پیوستن به یک برنامه ارسال شده از پیش تعیین شده می تواند هر شانس از دست دادن پیروان را کاهش دهد. علاوه بر این، حضور پست های سازگار ممکن است پیروانی را جذب کند که از ارسال منظم قدردانی می کنند. کاربران باید برخی از فرم های برنامه را برای حفظ طرفداران خود و نیز سازماندهی محتوای خود در حال حرکت رو به جلو اتخاذ کنند.
5. با دیگر کاربران همکاری کنید.

اگرچه اتصال به حسابهای مربوطه در سایر سیستم عامل های اجتماعی می تواند رشد پیروان را افزایش دهد، همکاری با دیگر کاربران و مارک های اینستاگرام همچنین می تواند روند پیروزی را افزایش دهد. در حالی که تعامل عمدتا ایده های جدید محتوا را جذب می کند، مهمترین این اشتراک ها را به یک مخاطب موجود و یک مخاطب که قبلا ناشناخته پخش می کند پخش می کند.

6. ایده های جدید را برانگیخته کنید.

پیروان جذب و ارسال صحیح، راهکارهای متفاوتی برای جلوگیری از ورود حساب به حساب می آیند، اما اگر استفاده از ایده های جدید برای محتوا صورت نگیرد، استفاده از آنها بسیار کم است. مهم نیست که واکنش اولیه چگونه محبوب باشد، هرگز نمیتواند به طور کامل از پیشگوییهایشان جلوگیری کند، مگر اینکه پیشرفتهای قابل توجهی انجام شود.

برای هر یک از این روش ها، مغز و اعصاب، برای حساب های اینستاگرام ضروری است تا دنباله ای را دنبال کنند. این که آیا از همکاری، حوادث یا طوفان مغزی منظم است یا خیر، ایده های جدید برای افزایش ترافیک حساب کاربری و محتوای جدید هیجان انگیز مورد نیاز است.
7. اتصال به سیستم عامل های مرتبط

اینستاگرام ممکن است تمرکز این نکات باشد، اما سایر رسانه های اجتماعی ممکن است در حقیقت قادر به ارتقاء محتوای متقابل پلتفرم باشند. همانطور که پیشتر گفته شد، فیس بوک، توییتر و Snapchat نیز میلیون ها کاربر وفادار را به دنبال محتوای بیشتری برای مصرف می رسانند. بنابراین، پیوند دادن این سیستم عامل های مختلف می تواند ابزار قدرتمند برای جمع آوری پیروان جدید باشد.

نوشته شده توسط تیم ربات اینستاگرام هلو اینستا