Site Loader

چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ ۱۱۴ نظر ۱۴,۹۹۴ بازدید

در این ویدیو یه مسابقه واسه کاربران مدیر وب مطرح شده که شما می تونین با جواب دادن به سوال مسابقه برنده باشین

 

موضوعات داغ این روزا در وب کار و کاسبی های اینترنتی و درآمدهای میلیاردی اونا هستن که در ایران روزانه به تعداد اونا اضافه می شه و نظر همه رو به خود جلب کرده.

این وسط افراد بسیار زیادی هستن که با تحلیل و بررسی روش های موفقیت کار و کاسبی های اینترنتی تلاش در ایجاد کار و کاسبی ای مشابه و یا قوی تر رو دارن. همین موضوع باعث می شه که این افراد اطلاعات زیادی به دست بیارن و در نتیجه عامل اصلی موفقیت یه کار و کاسبی رو تشخیص بدن.

بخش مسابقات مدیر وب به همین منظور راه اندازی شده تا دوستائی که در این راه هستن رو به رقابت کشیده و به اونا کمک کنه با ارائه اطلاعات خودشون به همدیگه و جستجو در مورد کار و کاسبی های اینترنتی موفق یافته های بهتری رو به دست بیارن.

 

فروشگاه آمارون

 

مسابقه شماره یه مدیر وب چیه؟

در این ویدیو سوالی در مورد فروشگاه آمازون مطرح شده که با جواب به اون سوال می تونین برنده جایزه این مسابقه باشین!

هدف از این مسابقه ایجاد انگیزه واسه شما در جهت تحقیق و بررسی علل اصلی موفقیت سایت آمازون و هم اینکه بومی سازی ایده های جهانیه.

پس از دانلود این ویدیو یا فایل صوتی اون می تونین سوال کامل رو فهمیده باشین و جواب سوال رو در بخش نظرات همین ویدویو مطرح کنین، باید اینم بگیم که که جواب باید کامل بوده و دقیقا به سوال مطرح شده مربوط باشه.

این مسابقه به پایان رسیده و برندگان هم تعیین شدن و هدیه اونا اهدا گردید. واسه تشکر از شما به همه شرکت کنندگان هم هدایایی اهدا شد.

واسه دیدن جواب مسابقه و برندگان به این صفحه  مراجعه کنین.

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگر عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین


ورود با حساب گوگل

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود فایل تصویری مسابقه شماره ۱: فروشگاه آمازون چیجوری موفق شد؟

دانلود فایل صوتی مسابقه شماره ۱: فروشگاه آمازون چیجوری موفق شد؟