Site Loader

با نزدیک شدن نیمه دوم سال و از راه رسیدن فصل پاییز، خیلی از دانشجویان در حال برنامه ریزی واسه برگشت به شهر محل دانشگاه خود هستن.

امسال گزینه های چگونگی سفر دانشجویان هیجان انگیزتره.

""، اولین سرویس ، در حال راه اندازی کمپین "" است.

این کمپین با به کار گیری تکنولوژی به سهولت و دانشجویانی که میخوان به دانشگاه خود برگردن کمک می کنه.

کاروانرو دانشجویانی که با شخصی خود به مقصد شهر محل دانشگاه شون رانندگی می کنن رو به دانشجویان بدون معرفی می کنه. پس بجای سفر با یا ، دانشجویانی که ندارن می تونن با صاحب شن.

داشتن همراه و امتیازات زیادی داره.

اول اینکه هزینه واسه و کم میشه.

علاوه بر اون به یه معنی بوده و دانشجویان قبل از شروع ترم، فرصت آشنایی با رو پیدا می کنن.

آخرین مزیت قابل توجه، است؛ که این در ادامه سفر تعداد خیلی از مردم به وسیله یه ماشین، اتفاق میفته. هم اینکه با کم کردن تعداد به کم شدن حجم ترافیک جاده ای هم کمک می کنه.

سرویس به دانشجویان پیشنهاد می کنه که واسه بالا بردن شانس پیدا کردن همسفر خود، هرچه زودتر برنامه های سفرشون رو در سایت وارد کنن. در سایت می تونین از چگونگی کار این سرویس و امنیت اون اطلاعاتی کسب کرده و هم اینکه مطالبی رو درباره بخونین. مثلا واسه امنیت هرچه بیشتر، اطلاعات افراد مثل شماره تلفن و کارت شناسایی تایید می شن، هم اینکه کاربران می تونن خودشون رو به بقیه کاربران معرفی کرده و نظراتشون رو در مورد خود بنویسن. این کار باعث بالا رفتن سطح اطمینان هرچه بیشتر بین کاربران سرویس می شه.

واسه هیجان انگیز کردن این کمپین، رقابتی واسه کاربران، چه به عنوان راننده و چه به عنوان مسافر طراحی شده که برنده این رقابت صاحب یه می شه. تنها کاری که واسه برنده شدن این جایزه باید انجام بدین اینه که تجربه سفرتون رو در اینستاگرام شخصی خود همراه با هشتک به اشتراک بذارین.

مدل کار و کاسبی سرویس کاروانرو از روی مدلای بین المللی "" الگو ورداری شده. معنی " در خیلی از کشورای دنیا و در بازارهای پیشرفته و نوظهور پرطرفداره. واسه هر دو طرف یعنی راننده و مسافر و از امتیازات این معنی جدیده. این سرویس از تفکر"" الهام گرفته شده که تعدادی از افراد قابل اطمینان بخشی از منابعی که به اون احتیاجی ندارن رو با همدیگه به می ذارن، مثل صندلیای خالی ماشین.

در سطح جهانای مشهوری مشغول به فعالیت هستن که سرویساشون براساس معنی"" است. یکی از برنده های مشهور و شناخته شده در این مورد Airbnb” اسمشه. Airbnb سرویسیه که در اون صاحبان خونه می تونن اتاق خالی خونه خود رو اجاره بدن.

این سرویس بسیار پر طرفدار بوده و خیلی سریع درحال گسترش در خیلی از کشورها هستش. این سرویس دارای ویژگیای زیاد امنیتی واسه بالا بردن سطح اعتماد بین کاربران، قبل از اجاره اتاق شونه. کاروانرو هم مثل سرویس Airbnb امکانات امنیتی واسه بالا بردن سطح اعتماد بین کاربران ارائه میده. که این امکان قبل از اراده کردن واسه و یا شدن با راننده قابل دسترسیه. هنگام به کار گیری سرویس این امکان واسه تموم سرنشینان هست که قبل از سوار شدن ماشین با همدیگه آشنا شن.