Site Loader

محیط آرا mohitara

زیبایی زاییده نظمه ، دعوت به هماهنگیه و فرق ،

گوهر جذابیته و جای ملاقات غریب و آشنا .

شرکت مبلمان اداری محیط آرا بزرگترین تولید کننده سیستمای جور واجور مبلمان اداری با تکیه به علم تولید و مدیریت روز اومد و فعال، پیوسته کوشیده، منظم ،آشنا ، متفاوت و برتر باشه حال گامی جدید براساس فناوری ، نوآوری و خلاقیت در میدون اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و آموزش برداشته س .

چند نکته آموزشی درباره انتخاب رنگ مناسب رو واسه مبلمان اداری و دفتر کار:

انتخاب رنگ واسه مبلمان اداری و لوازم اداری ، به شخصیّت و چیزهای مورد علاقه شما بستگی داره. اما تحلیل ویژگیای خاص دفتر کار و برنامه ریزی پروسه ، انتخاب رنگ رو راحت تر می کنه. قبل از انتخاب رنگ واسه دفتر کار در نظر گرفتن عوامل جور واجور مهمه. مثلا، رنگ لوازم اداری می تونه دفتر کار رو کوچکتر، بزرگتر، گرمتر یا سردتر کنه. در آخر، اینکه چه رنگی واسه دفترتان انتخاب کنین یه انتخاب شخصیه. رنگی رو انتخاب کنین که دوست دارین.

دستورالعمل :

قدم اول: اندازه دفتر رو مورد توجه بذارین. اگه دوست دارین اتاق بزرگتر به نظر برسه، از با رنگهای روشن رو استفاده کنین.

قدم دوم : هنگام انتخاب رنگ واسه اتاق کنفرانس اگه می خواین حس انرژی و احساس رو در فضا بسازین. از با رنگای گرم استفاده کنین؛ قرمز، سبز زرد.

اگه دوست دارین تأثیری آروم بخش بسازین از میز کنفرانس با رنگای سردی چون سبز و بنفش آبی استفاده کنین .

قدم سوم: به این نکته توجه کنین که از بقیه اتاقای شرکت قابل رؤیته یا نه. اگه قابل رؤیته رنگی رو انتخاب کنین که هم جهت با رنگ شرکت باشه و واسه یه دفتر اداری ، باید رنگی رو انتخاب کنین که هم جهت با رنگ کلی ساختمون و کف باشه.

قدم چهارم: نمونه های لوازم اداری رو در کنار مبلمان و تزئینات پارچه ای و کتابخونه اداری موجود بذارین و ببینین که ترکیب بوجود اومده رو پسند می کردین.

قدم پنجم: اگه رنگ خاصی مد نظرتون نیس، سفید یا خاکستریای خنثی و بژ رو واسه دیوار و سقف به کار ببرین. حال، در صورت تمایل می تونین از وسایل و ضمائم رنگی استفاده کنین.

قدم ششم: نمونه رنگ شده رو در اوقات جور واجور روز، با نور و بدون نور بررسی کنین، با در نظر گرفتن کاربرد دفترتان. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که نور چیجوری روی رنگ اثر میذاره

واسه مشاهده , , و مطالب بیشتر به سایت مراجعه کنین.

www.mohitara.com

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

میهمان