Site Loader

کیو اسکور یه واحد اندازه گیریه که در آمریکا واسه امتحان اندازه محبوبیت ستاره های مشهور، برند های تجاری و اجناس سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش خبرآنلاین، کیو اسکورز نام شرکتیه که از مردم آمریکا درباره اندازه محبوبیت ستاره های مشهور و برند های تجاری نظرسنجی می کنه. این موسسه تازگیا جدیدترین داده های آماری خود درباره اندازه محبوبیت افراد مشهور رو ارائه کرده. این نظرسنجی که هر شش ماه یه بار صورت می پذیرد، معمولا به عنوان معیاری واسه اندازه محبوبیت افراد در نظر گرفته می شه، اما در کنار این شامل نظر منفی افراد درباره ستاره ها هم می شه.

نشریه هالیوودریپورتر با بررسی نتیجه این نظرسنجی ها در طول زمان، به فهرستی از ستاره ها دست یافته که با گذشت زمان محبوبیت خود رو از دست داده ان. واسه نمونه در زیر سه نفر از چهر ه های مشهور رو که در بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ بیشترین اندازه افت محبوبیت رو تجربه کرده ان، معرفی می کنیم.

مهمت آز

در ماه آوریل سال ۲۰۱۵ گروهی تشکیل شده از ۱۰ دکتر خواهان برکناری دکتر آز از هیات علمی دانشگاه کلمبیا شدن. اونا دلیل این درخواست خود رو نبود صداقت و تبلیغ روش های درمانی دروغین عنوان کرده بودن. این دکتر که یه چهره تلویزیونی مشهور به حساب می رود، تو یه ویدیو در جواب به منتقدان خود گفت : «ما در تلاش واسه سالم ساختن آمریکا تعدادی از متحدان خود رو عصبانی کرده ایم. نبود توافق ما اهمیتی نداره، آزادی بیان از حقوق ریشه ای ما به حساب می رود. این ۱۰ دکتر تلاش می کنن که این حق رو از ما بگیرن.»

آریانا گرانده

ماجرای افت محبوبیت این خواننده جوون از عکس العمل شدید مردم به رفتار زننده اون تو یه شیرینی فروشی محلی شروع شد. اون که در ماه جولای با دوستای خود به این فروشگاه رفته بود، در نبود فروشنده مبادرت به لیس زدن شیرینی های فروشگاه کرد و هنگام خروج از فروشگاه به صورت روشن به فروشنده گفت که از آمریکا بدش میاد. این خواننده پس از منتشر کردن ویدئویی از این حرکت خود، دو بار به صورت جداگونه مبادرت به معذرت خواهی کرد و با بیان اینکه از رفتار خود در فروشگاه بدش میاد، گفت که خودشو ناامید کرده.

بیل کازبی

کازبی الان با اتهام تجاوز جنسی به نزدیک به ۵۰ زن روبه روست. قربانیان کازبی اون رو متهم کرده ان که به اونا مواد مخدر داده و از اونا سوءاستفاده کرده. کازبی تازگیا تائید کرده که واسه سوءاستفاده از زنان به اونا یه نوع داروی مسکن می خورانده س. این اتهامات تاثیر زیادی بر محبوبیت این کمدین داشته و اون رو در رده منفورترین ستارگان مشهور آمریکا قرار داده. هنری شافر معاون رئیس موسسه کیو اسکورز به هالیوودریپورتر گفت که کازبی شاید بی آبروترین ستاره تاریخ معاصر آمریکاست. اون در ادامه اضافه کرد : «من هیچ گاه تماشاگر کاهش امتیازی به این شدت در میان ستاره های سرشناس نبود ه ام.» کازبی در زمان پخش برنامه محبوب «کازبی شو» در اواخر دهه هشتاد، یکی از محبوب ترین ستاره های سرشناس در آمریکا به حساب می رفت. در اون دوران نزدیک به ۷۰ درصد از آمریکایی ها اون رو یکی از محبوب ترین ستاره های خود می دونستن.

البته جایگاه کسی که بیشترین امیتاز منفی رو در میان ستاره های سرشناس داره، با افت امتیاز ستاره های نامبرده تغییری نکرده. بالاترین امتیاز منفی در این فهرست به یکی از پرحاشیه ترین و بدنام ترین چهر ه های دنیای سرگرمی آمریکا یعنی کیم کارداشیان تعلق داره. اینجوری اون بدون حریف منفورترین چهره مشهور آمریکاست.

از چهر ه های منفور که بگذریم براساس نظرسنجی موسسه کیواسکورز دو بازیگر مشهور سینمای هالیوود کامل هنکس و مورگان فریمن در بالاترین جایگاه جدول محبوب ترین ها ستاره های سرشناس آمریکا وایس تاده ان. پس از این دو چهره محبوب دنزل واشنگتن، استیون اسپیلبرگ و بتی وایت در جایگاه دوم وایس تاده ان.

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

عکس العمل هنرمندان به درگذشت داوود رشیدی

خبرآنلاین