آموزشی

محرم شدن مدیر مرد با منشی زن با یک فتوای عجیب وهابی!

شیخ علی الربیعی طی فتوایی اعلام کرد: «به همه منشیای زن واجبه، سه بار به مدیرشون شیر بدن تا در حکم مادرشون باشن و بتونن کنار اونا کار کنن

وهابیت

این مفتی وهابی یا اون قدر جاهله که نمی دونه این فتوا مساوی با فعل حرامه و یا قصدش مقابله با احکام، بی ارزش کردن و کوچیک نشون دادن احکام حقیقی اسلامه.  خنده دار بودن این حکماز این جهاته:  اول اینکه: مدیری  که به منشی  نامحرمه، چیجوری می تونه قبل از محرم شدن، منشی رو لمس کنه و شیر بخوره؟!  دوم اینکه: اگه منشی، شیر نداشت تکلیف چیه؟ سوم اینکه: شیر داشتن لازمه داشتن نوزاده، حال اگه منشی نوزاد داشت و شوهرش هم زنده بود، زن شوهردار می تونه به مدیرش اونم به این روش محرم شه؟! 

این حکم نه فقط هیچ دلیل مستندی نداره و تنها برداشتا و چیزهای مورد علاقه شخصی مفتی وهابی رو میرسونه، بلکه از هر جهتی که بررسی می شه جز تمسخر و خنده مخاطب نتیجه ای نخواد داشت. سؤال که باید از این مفتیای وهابی پرسید اینه که اگه همسر خود اونا به عنوان منشی مشغول به کار شه، حاضرن همین حکم رو واسه همسراشون بدن؟

وهابیت یه مکتب نوساخته  است که خود رو منتسب به اسلام می دونه که بوسیله اتاق فکرهای بریتانیا واسه تغییر وجود اهل سنت شکل گرفته بازم که واسه انحراف تشیع فرقه بهائیت رو به وجود آوردن که در میان جوامع شیعی با وجود نسخه کامل هدایت بشری و مرجعیت بیدار این انحراف رخ نداد.

وهابیت هدفی جز این نداره که با فتواهای خنده دار، احکام واقعی اسلام رو به مسخره بگیره و کوچیک جلوه دهد تا به این روش احکام اسلامی رو به درد نخور نشون بده؛ اقدامی که از اون، جز پشتیبانان غربی وهابیت کسی سود نمی بره.

جام نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *