آموزشی

محسن چاوشی برای اولین بار در تلویزیون!

آلبوم جدید محسن چاوشی در حالی امروز صبح در بازار موسیقی کشور منتشر شد که در روزای گذشته اتفاقات و حاشیه های زیادی در دور و حوش «پرچم سفید» بوجود اومده و….

 

 

 

عیدی خاص آقای خاص به هوادارانش در آستانه انتشار «پرچم سفید»

آلبوم جدید محسن چاوشی در حالی امروز صبح در بازار موسیقی کشور منتشر شد که در روزای گذشته اتفاقات و حاشیه های زیادی در دور و حوش «پرچم سفید» بوجود اومده و هواداران این خواننده واسه شنیدن دستپخت جدید چاوشی لحظه شماری می کنن. این آلبوم در سکوت کامل جفت و جور و تولید شد و بدون کوچیک ترین تبلیغاتی به یه باره از اوایل هفته جاری پوس تر چهار رنگ اش در فروشگاه های اجناس فرهنگی نصب شد تا اهالی موسیقی در غافلگیری  انتشار «پرچم سفید» گیر بیفته. در بالاترین درجه این جار و جنجال ها، محسن چاوشی در گفتگو با خبرنگار ما از حضورش در تلویزیون واسه اجرای خاص برنامه سال تحویل واسه شبکه دو سیما خبر داد تا در فاصله کمی پس از خبر انتشار بی سر و صدای آلبوم اش، دومین غافلگیری اون جامعه موسیقی پاپ رو تحت تاثیر بذاره.

 «پرچم سفید» پنج امین آلبوم چاوشی پس از، یه شاخه نیلوفر، حریص، ژاکت و سنتوریه که چاوشی اونو این بار با تیمی جدید جفت و جور و تولید کرده و بر خلاف همیشه این بار هیچ دمویی از این آلبوم قبل از منتشر کردن منتشر نشد تا هیچکی از محتوای کلی اون تا لحظه انتشار خبری نداشته باشه.

 آلبوم قبلی؟

خبر ها و گزارش ها نشون دهنده اون بود که چاوشی آلبوم پرچم سفید رو از ترکیب آلبوم «من خود اون سیزده ام» با چند قطعه جدید، تولید کرده و قراره در اختیار طرفدارانش بذاره. اما خود چاوشی با قاطعیت این خبر رو تکذیب و از منتشر کردن آلبوم «من خود اون سیزده ام» در شهریور سال بعد خبر داد.

 خبر خاص

در حالی که پیش بینی می شد چاوشی با منتشر کردن آلبوم اش مورد توجه رسانه ها قرار بگیره و بازم از دسترس خارج شه، این خواننده با رو کردن یه آس دیگه واسه هوادارانش نشون داد که چقدر در جلب توجه بازار مهارت داره و می تونه نبض اونو در دست بگیره. چاوشی گفت: «احسان علیخانی شخصیت جالبی داره و به خاطر همین تصمیم گرفته ام امسال در خاص برنامه سال تحویلی که از شبکه دو با اجرای این مجری پخش می شه حضور داشته باشم. تیتراژ اول و آخر این برنامه بردوش منه و می خواهم با دستی پر، هواداران ام رو واسه عید غافلگیر کنم.»

  تلویزیون؟

در سالهای گذشته و در مراسم و برنامه های خاص سال تحویل همه ساله تماشاگر حضور چهره های سر شناس پر طرفداری در تلویزیون بوده ایم که در بعضی وقتا حتی به اجرا های زنده ستاره های پاپ (مثل اجرای زنده فرزاد فرزین و بهنام صفوی و علی اصحابی یا اجرای زنده بنیامین) هم ختم می شد که با استقبال گسترده اهالی موسیقی رو به رو می شد. باید نشست و منتظر موند که حضور محسن چاوشی واسه اولین بار در تلویزیون و در تیتراژ برنامه سال تحویل چقدر می تونه مخاطبان اش رو پای شبکه دو سیما بنشاند.

منبع: musicema.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *