محمدرضا عارفمحمدرضا عارف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شامگاه روز گذشته با منتشر کردن اطلاعیه ای روی سایت خود، از ادامه حضور در میدون انتخابات ریاست جمهوری بی خیال شد.

متن کامل اطلاعیه عارف به توضیح ذیله:

ملت شریف ایران

با اهدا سلام و درود

غروب دوشنبه بیستم خرداد ماه، مرقومه ای از جناب آقای سید محمد خاتمی دریافت نمودم. ایشون طی این نامه در مقام رهبری اصلاحات، ادامه حضورم رو در صحنه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری به مصلحت ندونسته ان.

از اونجا که از اول ورودم به میدون انتخابات بارها بر موضع اطاعت از اجماع با محوریت جناب آقای خاتمی تاکید کرده ام و هم اینکه براساس منشور اخلاق انتخاباتی منتشر شده بوسیله اینجانب، خود رو معتقد به رعایت اخلاق و انجام تعهداتم می دانم. بنابر این با در نظر گرفتن نظر روشن جناب آقای خاتمی و تجارب انتخابات دو دوره گذشته ریاست جمهوری، انصراف خود رو از ادامه رقابت های انتخاباتی اعلام می دارم.

خلق صحنه های به یاد موندنی بوسیله شما مردم سربلند در دوره فعالیت های انتخاباتی ام، عامل موثری واسه حرکت در راه تحقق حماسه سیاسی و نشانی از شکل گیری یه پایگاه و سرمایه بزرگ اجتماعیه.

اینجانب گذشتن از حق خود به نفع ملت بزرگ و ایران سربلند رو نمونه روشن اصلاح طلبی واقعی می دانم. از اونجا که باور دارم شرکت در انتخابات، هم حق و هم تکلیفه، از مردم همراه سرافراز ایران دوستانه می خواهم با حضور پر شور در انتخابات ۲۴ خردادماه، عزت و باقی موندن جمهوری اسلامی و عظمت ایران و خلق حماسه سیاسی رو موندگاری بخشن.

در آخر از همه مردم عزیز کشورم واسه همراهی بزرگوارانه شون تشکر می کنم و اعلام می دارم در همه شرایط در کنارشون می مونم.

ارادتمند شما

محمدرضا عارف

شامگاه بیستم خردادماه هزار و سیصد و نود و دو

انتخابات ۹۲ محمدرضا عارف

Categories:آموزشی
Published on :Posted on

Post your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *