Site Loader

به نقل از بانی فیلم، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر توضیح داد: سر کار تله فیلم «قطب نما» بودم که دچار سرماخوردگی شدیدی شدم و ریه ام شدیدا چرک کرد. حالا در بیمارستان بستری ام و تحت مراقبت و آزمایش و درمان هستم.

حاج حسینی در ادامه اضافه کرد: به من گفته بودن سه روز کار آخرم در آخر هفته هستش، ولی امروز (سه شنبه) تماس گرفتن که متأسفانه من در بیمارستان بودم. گفتم که با وجود تنگی نفس و گرفتگی صدا واسه تصویربرداری از دکتر مرخصی می گیرم، نمی گذارم کار شما متوقف شه و بعد از تموم شدن کار به بیمارستان بر می گردم، اما دکتر بیمارستان اجازه این کار رو نداد و تلفنی با عوامل فیلم صحبت کرد و واسه اونا توضیح دادن که شرایط من وخیمه. در هر حال، به احتمال زیاد تا شنبه بستری هستم و شنبه واسه تصویربرداری سر کار حاضر می شم.

محمد حاج حسینی سال ۱۳۲۱ در شهر ری به دنیا اومد و در کنار شغل مقدس معلمی فعالیت هنری خود رو پس از شرکت در گروه هنر ملی (هنرهای قشنگتر) با بازیگری تئاتر شروع کرد.

ایشون هم اینکه در سریالایی چون «دلیران تنگستان»، «آقای مربوطه»، «پیگرد»، «سفر سبز»، «دوران سرکشی»، «عطر سیب»، «کیف انگلیسی»، «شیخ بهایی»، «شهریار»، «پدر خونده» و «کلاه پهلوی» و چندین فیلم سینمایی حضور پیدا کرد. اون فعالیت هنری خود رو در سینما در سال ۱۳۵۵ با فیلم ملکوت و در نقش «شکو» شروع کرد.

یاد آور می شه این خبر از راه شماره پیامکی که در سایت بانی فیلم واسه رابطه با کاربران جهت ارائه اخبار منظور شده در اختیار بانی فیلم قرار گرفته.

باشگاه خبرنگاران