بیشتر از یه سال از عرضه SEGA Forever می گذره و سگا در این مدت با موفقیتای سرویش فرصتی رو به وجود آورد که هنوز خیلی از سازندگان از اون غافل هستن؛ بازیای نوستالژی با کمترین تغییرات هم روی گوشی محبوبیت زیادی دارن. راهی که کپکام به بدترین حالت ممکن شروع کرد، سگا خوب ادامه داد و نکته اینجاس ژاپنیا هنوز در این راه یکه و تنها هستن.

شورش در شهر ۲ سال ۱۹۹۳ واسه سگا جنسیس منتشر شد و به باور بعضیا بهترین نسخه سریه

یکی از مهمترین محرکهایی که سرویس SEGA Forever رو به محبوبیت رسونده، گنجینه بازی هاییه که سگا از دهه ۸۰-۹۰ جمع آوری کرده بود و چند روز پیش این شرکت یکی دیگه از الماسای با ارزش این گنجینه رو بیرون آورد: قسمت دوم «شورش در شهر» (Streets of Rage 2) که روی گوشی هم همون درخشش گذشته رو داره.

بازی ۹۰ درصد مثل نسخه قدیمی خوده. اینجا هم با عنوانی در سبک Beat 'em up طرف هستیم که باید با انتخاب یکی از شخصیتا به جنگ با دشمنان برید. حتی می تونین با بقیه بازیکنا همراه شید، یه تجربه دو نفره سخت تر داشته باشین و هر وقت خواستین دوباره بازی رو ادامه بدین.

شورش در شهر ۲ یه سال بعد از عرضه قسمت اول منتشر شد. اینجا دو شخصیت جدید رو تماشاگر هستیم و هم اینکه قدرت خاص نسبت به گذشته تغییراتی کرده.

۱۰ درصد باقی مونده هم به خارج از محیط گیم پلی برمیگرده. اینجا می تونین هر جایی که خواستین بازی رو ذخیره کرده و مهم تر از اون وسط مبارزات شخصیت رو عوض کنین. قابلیتی که کمبودش در نسخه اصلی به طور کامل احساس می شد. سبک Beat 'em up به اندازه گذشته شلوغ نیس و در کمبود عناوین این سبک، تجربه دوباره دوباره شورش در شهر ۲ مطمئنا خالی از لطف نیس.

اما شاید دلیل مهمتری که باعث شده بازی روی گوشی بازم لذت بخش باشه به همین ۱۰ درصد تفییر کوچیک نسبت به نسخه اصلی برمیگرده. SEGA Forever با تموم مزیت هاش یه نکته منفی داره. خیلی از عناوینش تنها جنبه نوستالژی داشته و کم هستن بازیایی که بتونن در کنار این مسئله بازیکنای جدیدتر رو هم جذب خود کنن.

بازی حالت آفلاین هم داره اما در این نسخه فقط با فعال کردن اینترنت بازی ذخیره می شه.

شورش در شهر ۲ در کنار سونیک، تاکسی درایور و Comix Zone تونسته خودشو به دسته دوم برسونه. سازنده خوب تونسته در کنار حفظ ویژگیای قدیمی، بازی رو به شکلی مدرن تر کنه تا در هر دو دسته گیمرهای قدیمی تر و جدید یه تجربه جذاب از این عنوان محبوب و فراموش نشدنی داشته باشن.

شورش در شهر ۲ یه حرکت روبه جلو واسه SEGA Foreverه و نشون میده که دیگه وقتشه نینتندو و سونی وارد میدون انتشار بازیای قدیمی روی موبایل بشن. هر دو این شرکتا مثل سگا، گنجینه بزرگی از بازیای نوستالژی دارن که مطمئنا حضور اون در تلفنای هوشمند می تونه به معنی سودآوری باشه. بد نیس بدونین شورش در شهر ۴ امسال واسه پلتفرمای شخصی عرضه می شه.

حالا خوبیش اینه توانایی تغییر کنترل در بازی هست و بین آنالوگ یا تکمه ها، هر کدوم رو که خواستین می تونین انتخاب کنین.

نمایی از جایزه ها، می تونین سلامتی بیشتری گرفته و شخصیت مبارز رو تغییر بدین.

Streets of Rage 2 Classic

  • Streets of Rage 2 Classic
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Sega America
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۳۸٫۶ / ۴۴ مگابایت

دانلود

Categories:فناوری
Published on :Posted on

Post your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *