کاربران به لطف ویژگی جدید Close Friends اینستاگرام می تونیم استوریای خود رو فقط با گروه مشخصی از دنبال کنندگانشان به اشتراک بذارن.

اینستاگرام از توانایی جدیدی به نام Close Friends رونمایی کرد. این توانایی که مخصوص بخش استوریا هستش، به کاربر امکان میده حریم خصوصی اش رو واسه به اشتراک گذاشتن استوری مشخص کنه.
با به کار گیری این توانایی جدید، کاربر می تونین استوریای شخصی ترش رو با گروه مشخصی از دوستان صمیمی اش به اشتراک بزاره؛ درحالی که بقیه افراد حاضر در فهرست دنبال کننده هاش از منتشر کردن اون استوری باخبر نشن.

Instagram طی بیانیه ای اعلام کرده که کاربران می تونن با ویژگی کلوز فرندز استوریای شخصی رو با هرکی که میخوان، به اشتراک بذارن.

واسه به کار گیری این ویژگی فقط کافیه آدمایی رو که می خواین، به فهرست Close Friends اضافه کنین. شما کنترل کاملی روی این فهرست دارین و هیچکی نمی تونه درخواست حضور در این فهرست رو ثبت کنه.

هم اینکه، اگه فردی شما رو به فهرست دوستان نزدیک خود اضافه کنه، دایره سبز شامل ستاره ای سفید درکنار عکس پروفایل اون (فقط در بخش استوریا) ظاهر می شه.

راه دیگه ای که میشه به واسطه اون از حضور در فهرست دوستان نزدیک فردی باخبر شد، اینه که Story اونو بازکنید. اگه مثل تصویر زیر، اون دایره سبزرنگ رو در قسمت پایینی استوری مشاهده کردین، یعنی شما در فهرست دوستان نزدیک اون حضور دارین.

کاربران اینستاگرام ازاین پس می تونیم کنترل کاملی روی استوریای خود داشته باشن. این توانایی فقط واسه بخش استوریا دردسترسه و صحبتی از منتشر کردن اون واسه پستای معمولی به میان نیامده. با این حال، امکان اضافه شدن اون به بخش پستا هم در آینده هست.

منبع: zoomit.ir

Categories:آموزشی