با شروع فصل هفتمبتل پس فورتنایت فورتنایت مثل همیشه مجموعه بزرگی از محتوای جدید از جمله اسکینا و ایموتای جور واجور به بازی اضافه شده و برابر عادی به صورت هفتگی ماموریتایی هم به بازی اضافه می شن که به وسیله اونا می تونین Tierهای جدید رو آزاد کرده و اسکینا و ایموتای بتل پس رو دریافت کنین.

 

هفته اول

 • دریافت یه آیتم از هر دسته بندی: واسه کامل کردن این رقابت فقط نیاز به شانس دارین. محتوای صندوقچه ها همیشه به صورت تصادفی تعیین می شن، پس تلاش کنین هرچقدر که می تونین صندوقچه باز کنین.
 • رقصیدن در مقابل تابلوهای رقص ممنوع: در این رقابت اپیک بازم شما رو تشویق به قانون شکنی می کنه. واسه کامل کردن این رقابت فقط باید به نقاط مشخص شده در نقشه زیر برید و از یکی از ایموتای خود استفاده کنین.
 • کشتن دست کم یه نفر در بازی (۵ بازی): همونطور که از تیتر رقابت مشخصه، شما باید به هدف اصلی بازی یعنی آدم کشی بپردازید. واسه راحت تر کردن کار، می تونین از شاتگانا که در آخرین آپدیتای بازی تقویت شدن استفاده کنین و با درگیری با دشمنان از فاصله نزدیک خیلی راحت چند کیل واسه خود دست و پا کنین.

چالشای بتل پس

 • رقصیدن روی سه نقطه تعیین شده: واسه رد کردن این رقابت به نقاط تعیین شده در نقشه زیر برید و از ایموتای خود استفاده کنین. نقاط مشخص شده محوطه ای ایجاد شده به وسیله چند ون، یه لاکپشت آهنی و یه زیر دریایی هستن.
 • آسیب زدن به دشمنان با هدشات (۵۰۰ واحد دمیج): مهم ترین نکته واسه رد کردن این رقابت دقت شما در نشونه گیریه. واسه راحت تر کردن کار می تونین از راه های هدف دار مختلفی استفاده کنین. مثلا به بالای تپه ها برید و تلاش کنین کسائی که مشغول حرکت هستن رو هدشات کنین. یا در فواصل نزدیک از شاتگان یا کلت استفاده کنین.پ
 • باز کردن صندوقچه های جور واجور تو یه بازی (چند مرحله ای): در مرحله اول شما باید ۵ جعبه مهمات، در مرحله دوم ۳ صندوقچه و در مرحله آخر یه مهمات ارسالی رو پیدا کرده و باز کنین. پیدا کردن مهمات ارسالی نسبت به دو مرحله اول خیلی سخت تره چون باید بیشتر زنده بمونین و معمولا همه به سمت جعبه های مهمات ارسالی می رن. به خاطر همین باید تلاش کنین زودتر از بقیه به مکان ارسال جعبه های مهمات برید و با ساختن یه پناهگاه دور و بر اون واسه خودتون زمان بخرین.
 • کشتن دشمنان در ۵ ناحیه جور واجور: واسه کامل کردن این رقابت باید در ۵ گیم جور واجور و در نواحی جور واجور دست کم یه کیل بگیرین. واسه این رقابت به شما پیشنهاد می کنیم که از همون اول به یه نقطه جدید برید و شانس خود رو از همون اول بازی امتحان کنین.

رقابت مخفی

برابر بتل پسای هفته گذشته در این بتل پس هم بعد از کامل کردن چالشای هفتگی یه صفحه لودینگ جدید واسه شما آزاد می شه که معمایی در اون قرار گرفته. با نگاهی به صفحه لودینگ این هفته میشه فهمید که ستاره مخفی روی زیر دریایی نوک قله یخی قرار گرفته.

 

هفته دوم

 • پیدا کردن یه صندوقچه در هفت منطقه جور واجور
 • آسیب زدن به شدمنان با نوعای جورواجور اسلحه (۵ نوع): واسه رد کردن این رقابت شما باید نه براساس دسته بندی رنگی، بلکه براساس نوع اسلحه به دیگر بازیکنان آسیب بزنین. این دسته بندیا شامل سلاحای خودکار (مثل SCAR و M4)، شاتگانا، کلتا، SMGها، سلاحای دوربین دار و سلاحای انفجاری می شه.
 • کشتن سه دشمن در ناحیه Snobby Shores یا Fatal Fields (سه نفر): واسه رد کردن این رقابت از نقشه زیر استفاده کنین و به بخشی از این مناطق برید که صندوقچه های بیشتری دارن.

چالشای بتل پس 

 • رفتن به دو منطقه تعیین شده تو یه بازی (چند مرحله ای): در این رقابت شما باید تو یه به Snobby Shores و Pleasant Park، تو یه بازی به Lonely Lodge و Dusty Divot و تو یه بازی دیگه به Frosty Flights و Tomato Temple برید. این مناطق در نقشه زیر مشخص شدن.
 • اجرای قطعه های موسیقی: واسه این رقابت شما باید به مناطق مشخص شده در نقشه زیر برید و با کمک گرفتن از صفحه موسیقی روبروی هر پیانو موسیقی رو خودتون اجرا کنین.
 • برگزاری مسابقه رقص در عمارت متروکه: منظور از عمارت متروکه ساختمون معروف فصل چهارم بود در قسمت شرقی دنیای بازیه. به نقطه مشخص شده در نقشه زیر برید.

  بعد از رفتن به اونجا به مکانی مشابه تصویر زیر می رسید. اینجا هر چند ثانیه یکی از کاشیا روشن می شه و شما با رقصیدن روی اونا امتیاز به دست میارین

 • کشتن یه دشمن از فاصله بیشتر از ۵۰ متری: اینجا وقت اون رسیده که اگه اسنایپر نیستین عادتای قدیمی خود رو کنار بذارین و از سلاحای تک تیرانداز استفاده کنین، چون که از فاصله ۵۰ متری (که در تصویر زیر مشخص شده) بیشترین شانس رو واسه کیل گرفتن دارین. فقط دقت کنین که واسه این درگیریا عموما به یه بیس یا پناهگاه نیاز دارین. پس کمی روی ساختن سریع ساختمون تمرین کنین.

رقابت مخفی

رقابت مخفی این هفته در نقشه زیر مشخص شده و در ادامه یه تصویر مکان دقیق اونو نشون میده.

Categories:فناوری
Published on :Posted on

Post your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *